konie w dobre ręce
Juliusz cezar i (wałach) Ur. 07. 05. 2001 rm Jurta (wlkp) o. Lear (sp)/po Leandro (hol) hodowli: Stadnina Koni Stary Julianów Fantastyczny koń do oddania w
. Oddam konia w dobre ręce za przysłowiową złotówkę koń jest zdrowy, obecnie znajduje sie w stajni, niestety muszę oddac go z tego wzgledu iż.

2 Paź 2009. Oddam kucyka w dobre ręce-ogłoszenie Konie. Zobacz szczegóły ogłoszenia lub znajdź inne ogłoszenia Konie Oddam konia Ruda Śląska. 7 Maj 2010. oddam 28 centymetrowego konia w dobre, delikatne rece. to nie Żart. zobacz moje filmy na youjizz. com. wpisujac freak coc. Kupie w dobre rece na dozywocie klacz z pelnym pochodzeniem w wieku do lat 18, moze byc po kontuzji nie nadajaca sie do jazdy pod siodlem, kon dla hobbysty.

Kategorie. Rozwin menu. Powrót do listy. Dane oferty. Numer oferty: 3107. Rozwin menu. Podobne Oferty. Sprzedam: oddam konia w dobre ręce. Oddam konia w Dobre Ręce hehe: Jazdaaaaaaaaaaaa 24h zapraszamy Mile Widziane Zdjęcia Na waleta::(;(:
Zaadoptuję konia lub odkupię za symboliczną cenę! Obojętna rasa wiek ważne tylko to że pójdzie on w dobre ręce i pełny miłości i spokoju dom!
Sprzedam 2 konie w dobre rece. Ogłoszenia Ogłoszenie; Zdjęcia; mapa google Mapa. Sprzedam-2-konie-w-dobre-rece. Sprzedam dwa konie wałacha i ogiera.
Oddam w dobre ręce małe, rude kocurki-do odbioru po 10 maja. Oddam w dobre ręce śliczną czarnobiałą kotkę, ma ok 7-8 miesięcy życia, jest odrobaczona. Ogłoszenia koty, ogłoszenia psy, ogłoszenia konie, ogłoszenia zwierzęta-Bezpłatne ogłoszenia. Oddam kotka w dobre ręce, Kalisz/Ostrow Wielkopolski.

Re: oddam konia w dobre rĘce-witam czy to ogloszenie jest aktualne? kon naprawde jest do oddania? w jakiej miejscowosci sie znajduje? moze. Przyjmę konia. Pięniądze będę pobierała tylko za pasze. Oddam walaszka w dobre rece 20lat zdrowy tylko w Łodzi lub bliskie okolice. Oddam 2 konie(/Oddam). Oddam darmo w bardzo dobre ręce 2 klacze-siwa-18 lat wlkp i gniada-11 lat sp. 25-03-2010 777 odsłon.
Index· Lista użytkowników· Szukaj· Rejestracja· Logowanie. Nie jesteś zalogowany. Strony: 1. Index; » Informacje 2; » OddAm kOniA w DoBre rĘcE=

. Maltretowany koń trafił w dobre ręce. Trzeba było działać szybko, bo koń był w okropnym stanie: wychudzony, z rozbitą głową, . Darmowe ogłoszenia: Oddam konia (wałacha) w dobre ręce. Witam, Oddam za symboliczną złotówkę konia-8 letniego ślicznego wałacha.
Dała 3 źrebaki, potomstwo cechuje się urodą i bardzo dobym charakterem. Koń bez wad, nie kopie, nie gryzie. Super klacz hodowlana. Tylko w dobre ręce. 28 Mar 2010. oddam w dobre ręce wspaniałego konia! powiększ Kliknij, by powiększyć. oddam w dobre ręce wspaniałego konia! numer 975400143) . Postów: ogloszenie jest juz nieaktualne. Zolw oddany za darmo w dobre rece. Postów: a ja oddam konia w dobre ręce. Oddam konia w szybkie rece. > > V< <-Vegita 28-12-2002 0: 23. ot] Oddam router do sdi w dobre ręce, 46, PiwO, 21-06-2004 19: 16. Clik24. Pl-Kabarety, kabaret, telewizja, Dowcipy, Filmiki, Śmieszne, Animacje, Humor, Kreskówki, Zagadki, Śmieszne SMSy.
Sprzedam Konia za 500zl! 2010-05-06 17: 50: 05 gość. Oddam w dobre ręce Klacz xx, 15 lat, maść kara, wzrost ok 170cm za symboliczną cenę 500 zł. Bardzo
. Serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami dla zwierząt. Pilnie! Tanio! w dobre ręce! Konie-ogłoszenia. Wszystko dla naszych milusińskich. Blog: konie-i-konie. Bloog. Pl. Twoja podkowa trafiła w dobre ręce: 04 września 2008 17: 27. Cudne zapraszam domnie a moje obrazki są zrobione na Psp . Zależy mi bardzo na tym, aby poszedł w dobre ręce. Koń bezproblemowy w obsłudze, idealnie nadający się do towarzystwa dla innego konia. Zależy mi aby koń trafił w dobre ręce. Klacz jest bardzo cierpliwa, 100% zdrowa, nie zniszczona w żaden sposób. w razie pytań proszę dzwonić 516295714.

Temat postu: oddam koni w dobre rece! Post Wysłany: Śro Lip 26, 2006 6: 54 pm. Miasto wm. Pl, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto. [b] z powodu wyjazdu zmuszona jestem oddać 17 letnią hanowerską klacz, najlepiej jako towarzyszkę na, Oddam konia w dobre ręce, Dzierżawa-Oddam. 14 Lut 2010. Śląska policja woli sprzedać konia, niż oddać go policjantowi, który się nim. Najważniejsze, żeby trafił w dobre ręce, a nie poszedł na. Oddam w dobre rece konika przywiezionego z zagranicy niestety wnuczka sie nieinteresuje konmi wiec oddam w dobre rece tel 00338701577. Mistrz Polski Zachodniej koni 4-letnich w wkkw, 6 w mpmk Biały Bór! w dobre ręce! Kontakt: agatagil@ o2. Pl. 0) 691 150 201. Sprzedam konia. Zwierzęta-Lublin-21 Kwietnia Oddam karego konia w dobre rece. Cena 1500. Dodatkowe informacje pod nr tel 513903493. Dzwonic. 1. 500zł. Nieodpłatnie oddam w dobre ręce miłośników koni-spokojnego, sędziwego (28 lat) konia rasy huculskiej. Tel. 12 634 08 23.
Pilnie sprzedam z powodu braku osoby która zajęłaby się koniem. w dobre ręce. Cena razem z siodłem. Siodło wszechstronne, kompletne (popręg, puśliska. Czekam więc na tych, którzy chcieliby powierzyć swoje konie w dobre ręce celem przygotowania ich do gonitw. Warunki są naprawdę wspaniałe. 19 Kwi 2010. Po wcześniejszym kontakcie mailowym, bądź telefonicznym możliwość obejrzenia koni. Numer telefonu: 0-605 661 486. Do ambitnej rekreacji lub małego sportu. Sprzedaż z powodu zmiany profilu stajni. Nasze konie wychowujemy metodami naturalnymi. Tylko w dobre ręce. Wydatki są duże, ale na szczęście jednego konia (siwka) kupiła koleżanka, będzie mieszkał w Rumi. Trafił w dobre ręce więc dwa konie są już na 100% bezpieczne.
Konie na sprzedaż. Szukają Państwo konia z naszej hodowli? Trafili Państwo w dobre ręce! Ciągle utrzymujemy wiele interesujących i dobrze wyszkolonych koni. (/Sprzedam konia). Sprzedam tylko w dobre ręce młodego, 10-miesięcznego ogierka rasy sp z pochodzeniem (matka: Amnez. Małopolskie, 2000 pln, 03-30-2009. Wtedy najlepiej oddać konia w dobre ręce do ludzi i miejsca gdzie będzie naprawdę szczęśliwy. w ten sposób sprawisz że wszystkie konie na świecie będą.

Nie ma już tego ogłoszenia w bazie darmowych ogłoszeń powiatu piaseczyńskiego. Skończył się czas emisji ogłoszenia.
Bardzo zależy nam aby nasze konie trafiały w dobre ręce– do ludzi, którzy uczynią je swoimi prawdziwymi końskimi przyjaciółmi. Po to przecież je hodujemy.

Konie spokojne, przyzwyczajone do dzieci, bez narowów z gosp. Odważny do sportu lub rekreacji tytlko w dobre ręce cena do uzg. w ofercie takze inne konie . Przywożenie tych koni pozwala na nowy zastrzyk w polskiej hodowli. że chętnie sprzedaliby te konie, ale w bardzo dobre ręce.
Posiada paszport. Jest regularnie szczepiony, odrobaczany i werkowany. Cały dzien spędza na pastwisku. Zapowiada się na silnego konia. tylko w dobre rĘce! . Kolejne dwa konie-Weksel i Falkon też niebawem trafią w dobre ręce-zapewnia amw. w przygotowaniach i organizacji przetargu pracownikom. Pilnie sprzedam w dobre ręce super przyszłościowego 4-letniego wałacha pełnej krwi angielskiej. Koń bezproblemowy w obsłudze, bardzo spokojny, posłuszny.

Oddam kotki w dobre ręce okolice Szczytna. Zwierzęta· Psy· Konie· Konie-pomoce· » Koty· Akwarystyka· Króliczki· Świnki morskie· Węże, gady, żółwie. 1 Sty 2010. Przyjmę za darmo konia Tinkera-gypsy Vänner w dobre ręce, za fachową opiekę, pielęgnację i miłość. Moja stajnia jest w Polsce, w woj. Kujawsk. 12 Sty 2010. Polecam! Tylko w dobre ręce. Imię konia, Imiona rodziców, Imiona dziadków, Imiona pradziadków. Fenix koń, Empire (hanowerski) ojciec. POpapraniec chce oddać konia w dobre ręce bo inne ręce już na nic się przydadzą. Na starość każdemu koniowi zostaje tylko być oddanym w dobre ręce. Sprzedam konia, tanio. Pokaż wszystkie ogłoszenia użytkownika goskaaa153. Tylko w dobre ręce, chętnie sprzedam jako konia do towarzystwa, pilne! Sprzedam konia profesora idealnego do nauki skoków jak i ujeżdżenia (np. Dla juniora) Koń doświadczony. Tylko w dobre ręce! Kontakt: tel. 608 090 448. Caly dzień spędza na pastwisku. Jest przyjaźnie nastawiona do innych koni. Cena: 5000 zł. tylko w dobre rĘce! Data zamieszczenia: 2008-02-02 . z kolei pewna Pani, chwaliła się przed drugą Panią-jaka to jest satysfakcja, kiedy sprzeda konia w dobre ręce. Koni sprzedaje rok rocznie

. Uznal On iz moje rece sa dobre i skontaktowal nas ze soba. Nasze konie są młode i jeszcze mało doświadczone ale chętne do pracy i bardzo

. Wiekszość z Was zna te konie, postarajmy się zatem znaleźć im dobrych. Nie jest to dla mnie łatwe, ale wierzę, że trafią w dobre ręce. Koniesportowe. Org konie na sprzedaż. Konie ujeżdzeniowe i skokowe. Tylko w dobre ręce. na maila filmiki! cena: do negocjacji kontakt: Agnieszka. Oddam w dobre ręce Ogłoszenia Zwierzęta, psy i koty ogłoszenia drobne-największy serwis w sieci zawierający ogłoszenia o zwierzętach. Stajnia koni na sprzedaż. Szukają Państwo konia z naszej renomowanej hodowli? Trafili Państwo w dobre ręce! Ciągle utrzymujemy wiele interesujących i dobrze.
(samiec i samica) (Zielona Góra) Oddam dwie świnki morskie rasy Szeki w dobre ręce z klatką i wyposażeniem. Oddam pare) Kon. Sroda, 04 Listopad, 2009.

Pozostałe konie, ma ich jeszcze 12, planuje oddać w dobre ręce, gdy już się trochę wykurują. Muszą ustąpić miejsca dla kolejnych biedaków-mówi.

Konie na sprzedaż z całego kraju: oferty konne-klacze, ogiery, wałachy. Polarowa. Cena: 4500zł wraz z osprzętem do negocjacji tylko w dobre rĘce! Koń huculski to archaiczna rasa górska rodem z Huculszczyzny, czyli południowo-wschodniej części. Kwas (al at kwasone. Pl) oddam konia w dobre rece. Oddam 2 świnki morskie (samiczki, ok 8-9 m-cy) w dobre ręce z klatką o wym 70x50x38cm z dwupiętrowym domkiem, 2 paśnikami, poidetkiem i miseczką. Hoovera do kościoła św. Anny-koń pokonał wsparty na wózku do przewożenia. Ma pomysł. Chętnie oddamy konia w dobre ręce-mówi Seweryn.
. Konie są wysyłane na rzeź, przewożone w koszmarnych warunkach i zabijane. Co miesią pare złoty potem to zgromadzic i oddać w dobre ręce.

Nie będe biegać po adopcjach i komętowac ze rezygnuję z koni! Wiec oddam koniki oraz psiaki w dobre ręce! Aby dostać odemnie zwierzaki prosze podać: 

Powered by WordPress. Design by Free WordPress Themes.